SigmaWEB Kurumsal V1

Firmaların hedef kitlelerine ulaştığı en önemli kanal olan web sitelerinde dönüşüm sağlamak için yaratıcı tasarım ve iyi bir kullanıcı deneyimi önemlidir.

Web siteleri firmaların iş hedeflerine ve hedef kitlelerine ulaşabilmesi için büyük önem taşıyor. Tüketicilerin ilgisini çekecek, onlara iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak başarılı tasarımlar; firmaların pazarlama hedeflerini gerçekleştirmesi için artık bir gereklilik. Sektörlere göre web tasarımda farklı yaklaşımlar benimseniyor olsa da amaç hepsi için aynı; firmaların tanıtım, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla birlikte online varlıklarını başarılı bir şekilde sürdürmek.

 

Özellikler:

 

SigmaWEB Kurumsal V1 en güncel yazılım ve tasarım teknolojilerinin gücünden yararlanılarak tasarlanmış, hızlı ve modern tasarımıyla firmanızın dünyaya açılan penceresi olacaktır…

Twitter yazılım mühendisleri tarafından geliştirilen Bootstrap altyapısıyla inşa edilen SigmaWEB Kurumsal V1 HTML5 ve CSS3 teknolojilerinin birleşimi PHP dilinin gücünü birleştirerek hızlı, güçlü ve az kod çok iş ilkesiyle kodlanmıştır.

 

Önce Mobil sloganımız ile web siteniz her türlü cihaz ve ekrana tam uyum sağlayacaktır… Unutmayınız ki günümüzde ortalama her yüz kullanıcının 75-80’i mobil bir cihaz ile sitenizi ziyaret etmektedir.

Benzer Ürünler